teisipäev, 16. august 2011

Vaikne õhtu

Täna on selline õhtu, kui õhtusest vahetusest tulles veedan aega üksi lapse uue arvuti seltsis. Minu oma otsustas üsna varases nooruses otsad anda. Olen selle riistapuuga veidi hädas, ei leia täpitähti :). Nii tuleb see postitus veidi naljaka kirjapildiga.
Tööd on ka viimasel ajal nii palju, et pole oma piltide postitamisega sugugi järjel. Aga usun, et küll millalgi jõuan ka selle asjaga ühele poole. Asi nimelt selles, et igal nädala lõpul veedan aega maal oma aia eest hoolitsedes. Nii ei jäägi eriti palju aega üle, et kirjatööga tegelda. Aga pole hullu, varsti lõpeb aiahooaeg ja siis kindlasti jõuan oma asjadega ka blogis järjele.
Ootan huviga Võhma II lillesibula laata, mis toimub 17. septembril. Eelmisel aastal ostlesin seal täie mõnuga :). Seal on tõsiselt arvestatav seltskond aiandushuvilisi koos, kes pakuvad väga erinevaid ostlemisvõimalusi. Algatuseks tegin kogu sellele laadaplatsile mitu tiiru peale ja kogusin mõtteid ja alles siis hakkasin otsustama, mida võtta - mida jätta. Mul on suur soov juba mitu aastat külastada Riho Terase Võhmas asuvat iluaeda. Äkki selle ürituse raames õnnestub.
Niipalju siis hilisõhtusi mõtteid, äkki homme jõuan ka pooleliolevat tööd piltide laadimise näol jätkata. Siit on kaugemas tulevikus omalgi hea vaadata, mis aias toimunud on. Paar nädalat tagasi sai tehtud ka video aiast. Selle kohta, et esimest korda elus sellega tegelesin, tuli päris toredasti välja. Ainuke asi, mis mu rõõmu veidi rikub on see, kui Ain arvas, et just sel ajal, kui mina filmin, on parim aeg muru niita. Nii on suur osa minu vaiksel häälel peale loetud kommentaaridest summutatud muruniiduki müraga. Aga seda vöimalust tuleb mul veel. Nii et järgmine kord õnnestub ehk paremini :).
Nuud sattusin kull hoogu, aga tänaseks lõpetan.

Kommentaare ei ole: